Dzierżawa działki

      Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olsztynie oferuje do wydzierżawienia nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 2 668 m2, położoną w Olsztynie przy ul. Kuronia (obr. 31, 1/126) – dobry dojazd od ul. Artyleryjskiej. Przedmiotowa działka stanowi grunt utwardzony asfaltem, może spełniać rolę placu manewrowego i parkingu. Cena wywoławcza 1 m2 – 1,00 zł netto.

Zainteresowanych wynajęciem zapraszamy do składania ofert drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Grunwaldzkiej 21A w Olsztynie w terminie do 05.10.2018 r. Telefon do kontaktu w sprawie oferty: 89 524-15-07.

 Zgłoszenie ilości osób zamieszkujących w lokalu

 

Zgodnie z ustawą z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach,  od 1 lipca 2013 r. nastąpiły zmiany w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi. Na jej podstawie Rada Miasta Olsztyna podjęła uchwałę o metodzie naliczania opłat za odbiór odpadów komunalnych. Podstawą decyzji Rady były badania opinii mieszkańców, którzy większością głosów (59%), jako najwłaściwszą metodę wskazali naliczanie opłat od osoby.

 Ogłoszenia

Informacje, dotyczące zasad utrzymania porządku w Gminie Olsztynznajdują się na stronie internetowej www.czysty.olsztyn.eu

Poniżej znajdują się oświadczenia o ilości osób zamieszkałych w lokalu, które w przypadku zmian należy złożyć do OTBS, pok. 104.

Oświadczenie najemcy OTBS

Oświadczenie właściciela

 Zastępstwo Inwestycyjne


OTBS Sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie zastępstwa inwestycyjnego oraz pełnienia funkcji inspektora nadzoru. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte na własnych budowach oraz odpowiednio wyspecjalizowaną kadrę. Szczegóły oferty są każdorazowo ustalane indywidualnie.